Oyun Ara:
Oyun SohbetDeli Dalgıç Oyunu

Deli Dalgıç Oyun oyna

Oyun Detay:

Denizleri çok seven bu dalgıç delilik derecesinde denize aşık. Derinlere dalarken yaşadığı maceralarda ona eşlik edin ve sizde eğlenceye katılın.

Her oyun gibi Deli Dalgıç oyunu bir süre sonra yorucu olur ama daha eğlenceli altın madencisi oyunu şu sayfada ücretssiz online: gold miner altın madencisi oyunu. Deli Dalgıç oyunu hediye diye verilmez ama düğüne ve kutlamaya gitmeden önce gold miner altın madeni oyununu indirmeyi unutma sakın, yoksa gelin başı yerine senin başını örerler.
Date: 2010-08-20 20:39:34

Oyun tuslar:
Aşağı ok, Hareket Tuşları ,Boşluk Oyna
Mntd miner of Gold miner games in mobile: gold miner ,oyun: Oyun, Ball Game, gold trading online games: classic goldminer, oyun oyna: Oyun, Free Online Mmorpg games Mmorpg games, easy and free online games Most searched oyunlar : Oyunlar veya Phone, iphone and tablet games of ball games game can downloadable in app stores. Yapiskan Yakalama Metal slug savaşı Zombi trailer Havuç hırsızıunny bugs b Giydire yunu Ninja Oyun vurma ateş etme Dağ motor oyunu oyna HİNDİ YEMEĞİ HAZILA Gercek zuma Arabanın içinde öpüşme Wos wos araba yarisi oyunu oyna Bitki ouynu HOKEY