Oyun Ara:
Oyun SohbetPrince Of Persia Oyunu

Prince Of Persia Oyun oyna

Oyun Detay:

Eski zamanlarda geçen, iran prensi ile mistik bir macera yaşamak isterseniz bu oyun tam size göre. Tehlikeli mahzenlerde iskeletlerle ve hayaletlerle dövüşecek ve çeşitli engellerden geçeceksiniz. Hikayenin sonunda sizi bir prenses bekliyor.

Her oyun gibi Prince Of Persia oyunu bir süre sonra yorucu olur ama daha eğlenceli altın madencisi oyunu şu sayfada ücretssiz online: gold miner altın madencisi oyunu. Prince Of Persia oyunu hediye diye verilmez ama düğüne ve kutlamaya gitmeden önce gold miner altın madeni oyununu indirmeyi unutma sakın, yoksa gelin başı yerine senin başını örerler.
Date: 2010-09-03 13:01:45

Oyun tuslar:
Boşluk: Zamanı Geri Alır Oyna
Mntd miner of Gold miner games in mobile: gold miner ,oyun: Oyun, Ball Game, gold trading online games: classic goldminer, oyun oyna: Oyun, Free Online Mmorpg games Mmorpg games, easy and free online games Most searched oyunlar : Oyunlar veya Phone, iphone and tablet games of ball games game can downloadable in app stores. Mario oyumla Sihirli annem Fşbueizğğrövjsi 2 kişilik mo Yemek yapma Hayranlarıyla beraber Yatakta öpme oyunları Ayakabifirlatma oyunu Denge tetikçi Kkhkjj Lise Smacdawn OSURUK KARDEŞLER ONLAY OYUNU Bela balonları