Oyun Ara:
Oyun SohbetOsuruk Oyunu

Osuruk Oyun oyna

Oyun Detay:

Çok saçma ve bir o kadar eğlenceli olan bu oyunda sarışın kıza yemek yedirip osuruk seslerini dinliyorsunuz. kızlar da osurur mu demeyin. bu oyundaki osuruyor. (sıçma oyunu, bok oyunu, wc oyunu, kaka oyunu, tuvalet oyunu, kabız oyunu, pırt oyunu, ishal oyunu)

Her oyun gibi Osuruk oyunu bir süre sonra yorucu olur ama daha eğlenceli altın madencisi oyunu şu sayfada ücretssiz online: gold miner altın madencisi oyunu. Osuruk oyunu hediye diye verilmez ama düğüne ve kutlamaya gitmeden önce gold miner altın madeni oyununu indirmeyi unutma sakın, yoksa gelin başı yerine senin başını örerler.
Date: 2010-09-16 13:00:53

Oyun tuslar:
Fare: Yemek Seç osur Oyna
Mntd miner of Gold miner games in mobile: gold miner ,oyun: Oyun, Ball Game, gold trading online games: classic goldminer, oyun oyna: Oyun, Free Online Mmorpg games Mmorpg games, easy and free online games Most searched oyunlar : Oyunlar veya Phone, iphone and tablet games of ball games game can downloadable in app stores. Patlamış mısır servisi oyunları Sua ve cadı Mega oyunları 2 kişilik koca kafalar Sivas wap ücretsiz indir Pacman tarlası Polis motor oyunu Kızın amıyla oynama Makyaj oyunları.com Sadece pesta oyunları Beyzbol Jogos do red ball 6 Uyrtrt Lili ve stiç Hırsız oyunları